ასპინძის მუნიციპალიტეტში უკანონო თევზჭერის ფაქტი გამოავლინეს.
17.02.2026
გარეული ცხოველების დატყვევება და გაყიდვა დასჯადია!
05.02.2026
გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტის ბიომრავალფეროვნების კონტროლის სამსახურის უფროსი მაია ჩხობაძე გადაცემაში "იმედის დილა"
01.02.2026
გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტი წიწვოვანი ხე-მცენარეების მოპოვებაზე, ტრანსპორტირებასა და რეალიზაციაზე კონტროლს ამკაცრებს
22.12.2025
გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტის კახეთის რეგიონული სამმართველოს თანამშრომლებმა, შსს-ს ახმეტის რაიონული სამმართველოს თანამშრომლებთან ერთად ჩატარებული ღონისძიების შედეგად, პანკისის ხეობაში ტყით უკანონო სარგებლობის ფაქტი გამოავლინეს
19.12.2025
გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტის ადმინისტრაციის უფროსის მოადგილე ტარიელ ირემაძე გადაცემაში "შუადღე"
18.12.2025
გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტის ქვემო ქართლის რეგიონული სამმართველოს თანამშრომლებმა ბოლნისის მუნიციპალიტეტში ხე-ტყის უკანონო მოპოვებისა და ტრანსპორტირების ფაქტები გამოავლინეს.
12.12.2025
გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტის კახეთის რეგიონული სამმართველოს თანამშრომლებმა პანკისის ხეობაში არარეგისტრირებული სახერხი საამქრო გამოავლინეს.
10.12.2025
გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტის ადმინისტრაციის უფროსის მოადგილე ტარიელ ირემაძე გადაცემაში "იმედის დღე"